Červenec 2012

My Diary 3

31. července 2012 v 22:26 | Kira-chan |  My Diary
Ahoj všichni, tak máme 2 dny po Advíku. A na FB se objevují fotky. Chci veřejně číct,že mě naštvala Katty Hinata. Protože mi přišlo,že mě pomlouvala. Když seděla o lavičku vedle mě se svou kamarádkou. Jinak byl Advík fajn. Poznala jsem nové lidi. Což jsem opravdu ráda =)). Štvalo mě spaní v tělocvičně, páč jsem se tam cítila jako ve skleníku i po tom co mám tam dali větráky. Já vím pořád si stěžuju xD. Ale pozitivní věc je pro mě, že jsem začala strašně obdivovat jednu cosplayerku,která si říká Asu.
....
A taky se chystám udělat si cosplay na Inori. ^^ Chtěla bych si ho vzít na Animefest. Ale podle některých vipadá obleček jak pro ku*vu, ale je mi to celkem šumák, ať si každej říká co chce. Mě se to líbí a já tu postavu zbožňuju!

Black Rock Shooter - manga

24. července 2012 v 11:23 | Kira-chan

Ano ano vážení je i manga. A já měla tu čest a možnost si jí číst. Sice jsem měla dostupnou mangu jen do 8. kapitoly.
Příběh zůstává stéle stejný. Jen je takový víc rozvedený, a je tam docela dost vysvětleno. Rozhodně doporučuju si přečíst ^^ .

Originální název: Black Rock Shooter - Innocent Soul
Název v kanji: ブラック・ロックシューター: イノセントソウル
Rok vydání: 2011
Typ: Manga
Počet volume: 2
Žánry: Akční, Fantasy, Seinen

Předčíst si můžete zde : No exorcist

New storie

24. července 2012 v 9:22 | Kira-chan |  Oznámení
Lidi mám problém...víte jak jsem uvažovala nad novou povídkou. O těch dvou princeznách....No tak už mám vymyšlené postavy, na editované....Ale abych pravdu řekla, tak si moc nedokážu představit děj. Napadlo měm že by to byli sestry (v tom lidském světě), ale byli by nevlastní, protože je adoptovala jedna rodina,která nemohla mít děti. Ale jak dál by se to mělo vyvíjet je mi vlastní záhadou. Tak vás moc prosím o radu. Nebo o jakýkoliv sebemenší nápad. Budu vám za to moc vděčná =)

A pak tu mám ještě něco. Začal se mi nějak hroutit počítač, takže nemůžu pokračovat v Art of Living. Což mě dost štve. ....Teď jsem u sestry, proto jsou tu tyto články =DDD .

Takže tedy omlouvám se, ale přispěvky se teď asi moc nepohrnou. Mrzí mě to. Ale tatínek, říkal, že to že mi blbne PC, může být tím, že je na základní desce baterka,která mi asi odešla. Tak mi to celý prostě blbne.Snad to bude brzy v pořádku. Tak držte palce =)))

My Diary 2

24. července 2012 v 9:13 | Kira-chan |  My Diary
Včera jsem byla u Ayušky, protože je u ní naprázdninách Luna. Tak jsem jí chtěla vidět. ^^ U Ayuš byla ze začátku celkem nuda. Ale pak Ayuš udělala přehlídku svých cosplayů. Moc se jí povedly. Sice je nemá úplně dokonalé, říká,že tak vipadají protože neuměla na stroji xDDD . Takže tak. Pak jsme šly k mojí sestře. Kde se holky teda asi taky nudili XDDDD ,ale tak přižili to tak to je dobře =DDD .

Hluboká omluva

22. července 2012 v 11:23 | Kira-chan |  Oznámení
Konichiwa Minna-san

Chci se všem čtenářům omluvit za mou nepřítomost. Ale poslední dobou jsem se topila v depresích. Strachuju se pořád o to,že stratím úžasnou přítelkyni. Pořád je u nás nějaká návštěva. A taky do toho to smutné, šedivé počasí. Tak mi prosím promiňte mou neaktivitu. Pokusím se ještě nečím přispět, než odjedu na Advík....Tak ještě uvidím. Jestli mi dá někdo tu potřebnou facku, abych se konečně probrala.
Na FB jsem psala,že už nikdy nebudu plakat. Přiznám se,že jsem to dnes porušila. Ale tak co, jsem jenom člověk.
Jinak jak jsem se zmínila o tom Advíku. Tak jsem dokončila už ten cosplay. Jen jsme to se sestrou trochu předělaly, protože to tričko na mě vyselo jak nechci říct co =X XD .
Musím říci taky, že jsem si nějak zamilovala ty nový My little ponny (nevím jak se to jmenuje dát, tak proto nový =D ) A zavidím svým neteřím, protože jedna z nich Danielka má Rainbow Dash a Fluttershy a ta druhá Verča má Rainbow Dash a Apple Jack. =DD , Takže závist =))

Beast Master

10. července 2012 v 14:18 | Kira-chan
Naprosto u6sn8 manga. Jsem r8da,6e jsem měla tu možnost jsi jí přečíst. Protože je od mého oblíbeného autorka ^^ . A opět nezklamal =))

Jaké to je když se dívka spřátelí se "zvířetem" ?
Všichni HO vnímají jako nebezpečného kluka s vražedným pohledem. Jen ONA ví, že takový ve skutečnosti ani není. Leo vyrůstal v divočině, tak je opravdu takoví divočejčí než lidé ve městě (ve škole) čekají. Je bucí bohatý dědit a proto má se svou rodinou problémy. Yuiko ho však nikdy nenechá v tom samotného......

Přečíst online si ji můžeš přčíst zde,ale pozor musíš ze zaregistrovat. Přesto se nemusíš lekat,stránka je bezplatný -^^- . Takže tady A-M.cz/Beast Master
Název: Beast master
Rok vydání: 2007
Autor: Kyosuke Motomi
Umělec: Kyosuke Motomi
Žánry: komedie, romantika, školní život, shoujo
Počet kapitol : 7
Počet volume: -

Trailer:

Kanonjoiro no Kanojo

10. července 2012 v 14:12 | Kira-chan
ZR927_Kanodzoiro.jpg ZR938_Kanodzo2.jpg ZR1002_Kanodžo_3.jpg
Ahojky Minna-san ^^
Před nějakou dobou.....jsem poprosila sestřičku,aby mi koupila nějakou knížku...
Já si samosebou vybrala mangu,která byla pojmenována: Každá jsme jiná -Kanodžoiro no Kanodžo. Jejím autorem je Aoi. A jejím ilustrátorem je Jukari Jašiki ^^ . Celá manga se skládá ze 3 Volume....
...To mi sestra koupila první díl...

...10.1.2012 jsem si koupila v Plzni druhé Volune a v pondělí si du koupit konečně třetí....budu na mizině xD.....ale alespoň to budu mít dočtené =DDD.


Originální název: Kanojoiro no Kanojo
Autor: Aoi
Ilustrator: Yukari Yašiki
Překladatel do ČJ: Kridtýna Zezulová
Nakladatelsví v ČR: Zoner Press
Vydáno:
1. volume: 2009
2. volume:2010
3. volume:2010
Barva: černobílá

Začínající módní návrhářka Maju,kterou právě opustil přítel,hledá nové bydlení. Těsně po nastěhování do nového domu jí vyděsí naznámá dívka,když prorází díru do zdi jejího pokoje. Neznámou je Juka,která se věnuje bojovému sportu MMA a jednou s sebou vezme na zápas. Maju je zápasem uchvácena a společné bydlení s Jukou se jí najednou začíná líbit.....

Tento úryvek je přepsán ze zadní strany desek,této mangy u prvního Volume.
Moc Vám jí doporučuji ^^ Má celkem zajímaví příběh ^^.
Mangu si můžete objednat přez internet na stránkách www.zonerpress.cz (máte tu přímo odkaz na sekci manga/komix) ^^ A nebo, na stránkách najdete,prodejny v různých městech...máte tam i přesné adresy ^^

Deep Love: Ayu no monogatari

10. července 2012 v 14:09 | Kira-chan
Tato manga má nádherný,ale smutný příběh.....jako celá řada Deep Love

Konkrétně tento příběh vypráví o dívce a studentce jménem Ayu,které je 17 a prodává své tělo jen aby "odůvodnila svou existenci". Ale její pohled na žovot se začne měnit,když jednou potká stařenku. Dále jsou do tohoto příběhu zapletené tři osoby s vlasnímy příběhy. Jednou tou osoubou je Reina,které je s Ayu kamarádka a též prodává své tělo,ale jednou na to doplatí, otěhotní a zdá se,že bude svobodnou matkou. Druhá osoba je chlapec Yoshiyuki,který je těžce nemocný a jediné co má rád je obloha,tedy až do chvíle,kdy potká Ayu. A do třetice je to jeden džigolo ( na jméno si nevzpomýnám =D ) u kterého Ayu "bydlí".Všechny tyto osoby jsou propojené svýmy osudy a jak to s nimy dopadne ? To si už musíte teda tak přečíst,protože vám to neřeknu =D.

Žánr: drama, romantika, 15+
Typ série: volume
Spisovatel: Yoshi

Trailer:

Je i movie ^^ (ale to jsem zatím neviděla)K přečtení zde ^^

Dengeki Daisy

10. července 2012 v 14:01 | Kira-chan
Kyaaaa!!! Miluji tuto manga ( DD ) vážně , a je i od mé oblíbeného aoutora ;P .

Nevím jak bych to popsala,příběh je takový no , skusím jej popsat =) .

Dívka jménem Teru chodí na střední školu jako,každá normální holka v teen věku =) . Ale Teru zemřel bratr,kterého moc milovala a nechal jí jenom mobil . Řekl jí ,že tímto mobilem je v kontaktu s tzv. Daisy a že Daisy tu pro ní vždycky bude a bude jí ochraňovat. Teru se ze začátku bála napsat Daisy ,ale když byla jednou velká bouřa,rozhodla se mu napsat. Od té doby mu Teru psala pořád. Jenže neví jak opravdu jí Daisy blízko je....


Informace:
Rok vydání: 2007
Autor: Motomi Kyousuke
Umělec ( malíř/kreslíř): Motomi Kyousuke
Žánr: akce,komedie,drama,mystery,romantika,školní život,shoujo, ze života

Maláá dobře zpracováná ukázka,ladící na hudbu . -^^- ( toto není moje práce, ale taky se na to chystám =D )
Trailer:

Kdo si chce manga přečíst tak může zde , ale není dokončené, díly postupně přibývají =)
Ale pozor musíte se na stránkách registrovat ,ale nepojte , stránky jsou bezplatné ^^ .

My Diary 1

10. července 2012 v 13:06 | Kira-chan |  My Diary
Ahoj Všichni
Omlouvám se za ne moc aktivní aktivitu na blogu. Ale mám k tomu dobré důvody. K nám totiž přijela sestřenka a její 3 děti. =)). Jedna je naštěstí o rok mladší jak já, takže společnost celkem OK xD . Kokali jsme spolu na filmy a na nákupy (nákupi mě dokonale otrávili =DD )..no dobyrý. Ale v pátek má přiject můj dědeček a bude tu až do neděle a hned v pondělí mají přiject teta s bratránkem a sestřenkou =D. Takže ta aktivita nebude kdo ví jak obrovská. Páč je mi blbé, pořád vysedávat u PC, když doma máme nevštěvu. A pak asi pojedu na ten ADVÍK!! Yahoo! XD .
Tak snad Cosplay stihnu, jakože určitě stihnu =D . A V´vuš s Ayou taky musí =DD .