Dějství 4.

4. července 2012 v 16:51 | Kira-chan |  Art of living

"Nudil se." Prozedila jsem mezi zuby.
"A koho to zajímá."Odsekl Hoshi Yoru.
Seděla jsem na gauči a tak jsem se otočila směrem k Yoru a Kojimu.Byla jsem schovaná za opěradlem a jen mi byli vidět modře zářící kukadla."Nebuď drzej!" Zavrčela jsem.Pozorovala jsem je a v duchu jsem si říkala * Proč tu nemůže být nějaká ženská….No to je jedno,stejně mám holčičí tělo a ještě ke všemu nevyvinutý* podívala jsem se na svoje prsa,ale ty nikdy.Šáhla jsem si na ně,ale bez uspěchu něco nahmatat.*Sakra jsem plochá jak lyže.* "Puff."Svezla jsem se dolu po gauči na zem. *To je otrava.Tohle tělo nemá ani nic čim by se mohlo bránit.*
"Normálně víte co jsem zjistil?" Houkla jsem na ,teď už tři v jídelně, k Yoru a Kojimu se přidal i Ito.
"Povídej!"Řekl nadšeně Ito.
"Tohle tělo je hrozný."Vzala jsem pramen vlasů a házela jsem si s ním. "Navíc je to poprvé,co jsem v ženskym těle, to je naprosto hrozný! Si nemůžu ani užít!" Bylo mi trapně,ale potřebovala jsem to pustit ven.
"Užít?"Zarazil se Koji
"Seš malí dítě,idiote!" Vyprskl smích Yoru. Ito jen pozoroval jednu tvář za druhou a nechápal o co přesně v rozhovoru de,ale bylo mu to taky celkem jedno.
"Du si hrát." Zívl znuděně Ito. "Kiro ? Deš se mnou?" Otázal se
" Hoshi! Jmenuju se Hoshi!!" Vyprskla jsem jako syčící kočka.
"No jo ,promiň."Povzdechl si Ito. "Já tu chci,ale Kiru!" Zakabonil se.
"Koho zajímá co ty chceš!" Uchechtla jsem se.
"Seš hnusnej!" Vyplázl Ito jazyk na Hoshiho.
"To není pravda! Já jsem vysoce sexy!" Přesvědčovat Hoshi Ita nakrucováním se.
Yoru a Koji vyprskli smíchy.A zametali podlahu jak se váleli a různě kroutili na zemi. Hoshi si po chvilce uvědom co dělá.
"To je trapná situace." Probodával Hoshi ty dva očima.
"Jo seš trapnej" Přitakal mu Ito ,i když pořádně nechápal význam trapas, trapný,trapák atd…Pak si šel do pokoje hrát,jak před 10ti minutama prohlásil.
Hoshi zase obsadil gauč.Roztahoval se jako pašák v chlívku.A zavřel oči.
"Jak dlouho takhle hodláš zůstat?" Přiklekl si k Hoshimu Koji.
"Rušíš mě!" Pootevřala jsem oči.
"Já se tě na něco ptal!"Zvážněl Koji.
"Sakra,ty se o tu drobotinu nějak zajímáš. Dej nám pokoj…a di k čertu!"Zamumlala jsem ,zavřela jsem oči a otočila jsem hlavu směrem od Kojiho. Relaxovala jsem,patří to mezi mé tedy spíše mezi Hoshiho oblíbené věci.A nejsem ráda,když mě někdo ruší.
"Tak hele frajere. Já s tebou mluvím. A nelíbí se mi jaký máš tady k tomu všemu přístup!" Chytal Koji vztek.
"Mě se nelíbí věcí….!" Odfrkla jsem. "Neboj jsem tu jenom pro dnešek. Možná se tu takhle ukážu i později,ale jsem ještě slabí. Vždyť jsi to ucítil na vlastní kůži,ne? " Zachechtala jsem se.Koji si oddechl.
"Ale musím,říct,že tě zase rád vidím."
"Heh! Kéž bych mohl říct to samé. Vždyť ses mě už asi dvakrát snažil zničit. Naštěstí pro mě bez úspěchu. Že?" Usmála jsem se,otočila jsem se na Kojiho a věnovala jsem mu lstiví pohled.
"Víš co? Vsadím se,že jednou budeš chtít tohle tělo.Ale udělám spoustu věcí abys ho nedostal!" Chichotala jsem se. "Říkám ti to proto,jak si reagoval na ní,když byla v košilce na spaní a kalhotkách,včera v noci,díval ses na ní jak na jídlo! Chtěl ses jí zmocnit,že? Malé ubohé holčičky,která se nezvládne ubránit. Jen jedno kousnutí a ty bys okusil její..ehm..naší sladkou a mocnou krev." Šeptala jsem tiše a pomalu.
"Drž hubu!!" Soptil Koji zlostí.Měl co dělat,aby Hoshiho nechytil pod krkem.Sebral se a raději šel zpátky k Yoru,když viděl jak se Yoru tváří na Kojiho výbuch. "Co na mě tak koukáš Yoru!" Strčil hrubě do něho Koji. Málem se Yoru svalil na zem,Koji měl takovou sílu v rukou….Koji šel na horu se podívat za Item,jak si hraje a jestli si vůbec hraje .Když otevřel dveře do Itova pokoje,tak uviděl Ita jak usnul u autíček na zemi. Koji opatrně Ita vzal do náručí a uložil ho do postele. A dal mu polibek do vlasů (na čelo). Pak se šel dát Koji koupel.
Hoshi se dál válel na gauči.
"Co budem dělat. Nudim se.Co? Yoru? Sedla jsem si a zase jsem koukala stylem,že mi byl vidět jen oči. "Huh" Zasekla jsem se. Yoru nikde nebyl. "Kam ten prďola šel?" Nadzvedla jsem jedno obočí. "Asi má někde rande…." Pousmála jsem se nad tou směšnou představou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama