Dšjství 9.

4. července 2012 v 17:02 | Kira-chan |  Art of living

Vyčvachtaná jsem v županu vylezla z koupelny.Rychle jsem přešla do svého pokoje a zabouchla jsem rychle dveře.První co mi padlo do oka bylo moje sexy prádýlko,které jsem si koupila. Byla jsem na něj hrdá….vážně se mi líbilo.
Když už jsem byla v tom županu, tak jsem se ještě jednou potřebovala vidět v té perfektní noční košilce. Hrála růžovou a černou barvou, hlubší výstřih. Představte si….Véčkový výstřih.Růžová lesklá látka, která zakrývala poprsí měla ještě přes sebe černou krajku. Pod prsy vykukovala drobná mašlička. Dále se ještě pod prsy rozbíhají dvě uzoučké černé kraječky. Okraj dolní části košilky má jeden oblouček vedle druhého a pod jimi jsou černé volánky.
Zatáhla jsem závěsy,aby mě přes balkon nikdo neviděl. A převlékla jsem se do košilky.
Postavila jsem se v ní před zrcadlo a zkoumala jsem dokonalosti a nesrovnalosti s mou postavou.Musela jsem si povolit ramínka,měla jsem celkem moc velká prsa. Málem si tam ani nevešli. Z košilky mi lezl i trochu zadeček,který odhaloval moje bílé kalhotky. Bylo mi to podivné,protože,když jsem si jí zkoušela v obchodě tak by byla jako na míru ušitá. Nedalo mi to a podívala jsem se na cedulku. Těžce jsem polka. "Vzala jsem si tu druhou..menší velikost." Špitla jsem si sama pro sebe. Zrůžověla jsem. Nevěděla jsem jestli zlostí nebo rozrušením…
Ale to Kira nevěděla,že jí po celou dobu někdo sleduje škvírou mezi závěsy.
Povzdechla si nad touto ztrátou peněz. Musím to jít zítra vyměnit…nebo později, teď budou mít pauzu na oběd.Pomyslela jsem si .
Nečekaně však někdo vtrhla balkonovým oknem do mého pokoje. Zapomněla jsem zamknout. "Huh?" Nestačila jsem ani pořádně zareagovat.Osoba mě ze zadu pevně sevřela,tak abych se nemohla hnout. Ucítila jsem jak mě dotýčná/dotyčný olízl na krku. V obličeji se mi vytvořil hrůzný a vystrašený pohled. Opravdu jsem se bála. "Neboj Kiro to jsem já." Podle hlasu jsem hned osobu poznala, byl to Hachi. Můj výraz se ještě zhoršil. Nechápala jsem proč to dělá.Proč mě stále tak tiskne a jeho sevření je čím dál tím silnější. "Hachi? To jsi ty?" Odpověď jsem nedostala. Místo toho mi Hachi uvolnil jednu svojí ruku,pořád jsem k němu byla zády,kterou mi zakryl hned oči.Strachovala jsem se co udělá, co se bude dít a jak se situace vyvine. Bála jsem se i nadechnout natož promluvit. Druhá jeho ruka,která mě pořád tiskla,mi napřed přejela po prsou a pak sjížděla dolů. Zhluboka jsem se nadechla a zadržela jsem dech,nevím proč,prostě jsem to udělala.Moc dlouhou jsem to bez vzduchu nevydržela,opět jsem se musela zhluboka nedechnout. Hachi mi rozdával jeden polibek za druhým na krk. Uvnitř mého těla jsem se chvěla,ale tentokrát né strachy. "Jsi strašně nádherná!" Řekl mi Hachi. Moje smysli,ale více vnímali reagovali na jeho dotyky,takže jsem to jen matně slyšela… Hachi mě začal vzrušovat. Cítila jsem se neuvěřitelně,musela jsem přímo lapat po dechu. Musela jsem se ho chytil. A protože jsem k němu byla pořád zády a nic jsem neviděla, jsem ho jen objala ,svojí rukou, kolem krku. Pomalu přecházel z krku na moje holé rameno,kde pokračoval. Jeho ruka na onom místě….Proudilo mnou teplo až horko. Měla jsem chou't na ony sexuální hrátky. Nechala jsem Hachiho,až si smím tělem dělá co chce,tak moc jsem byla uvolněná. Stěží jsem se držela na svých nohou.
Hachi si toho všiml,toho jak se mi podlamují kolena. Otočil mě,aby mi mohl pohlédnout do tváře. Jenže,když jsem se k němu otočila,bylo mi trochu trapně,protože jsem se červenala,nechala jsem hlavu skloněnou. Hachi mě chytl jemně za bradu a hlavu mi pozvedl. Dívali jsme se navzájem do svých očí. Hachi neměl svojí pásku přes oko,bylo to nezvyklé,ale to teď je v tuto dobu nepodstatné. Hachi mě chtěl políbit,ale já jsem uhla. Měl to být můj první polibek. Měla jsem se líbat a "užívat si" s dokařem jako je Hachi. Vždyť to k němu patří,pohraje si semnou a pak bude dělat,že se nic nestalo. I když…možná to tak chci i já. Obrátila jsem svůj pohled zpátky na něj. Objala jsem ho kolem krku,stoupla jsem si na špičky a lehce jsem mu věnovala pusu. "Chci ještě jednu!" Řekl mi a chytil mě za paže,abych se nemohla vrátit a stoupnout si na celé chodidlo jako předtím.Červenala jsem se víc a víc. Chytil mě za předloktí a druhou rukou mě chytil za zádoví kříž,přitáhl si mě k sobě. Myslela jsem si v tu dobu,že omdlím. Sebrala jsem se a dala jsem mu druhou pusu. Ale tentokrát to Hachi tak nenechal a bez mého svolení mě dlouze políbil. "Tak slečna je nepolíbená." Rejpal si do mě. Styděla jsem se,tak jsem raději zabořila čumák do jeho hrudi. Slyšela jsem jak se Hachi uchechtl.
*HUP* A najednou jsem byla v jeho náručí. "P-počkej , c-co to děláš?" Začala jsem pomalu panikařit. "Strašně moc tě chci,dítě." Přivoněl mi k vlasů a pak mě položil na postel. Ležela jsem na zádech a nohy jsem měla v kolenou uhnuté a nahoru.
Hachi mě hladil po stehně a šel čím dát jím hlouběji do mého klínu. Jak mile se mě jen lehce dotknul….tam…, zaklonila jsem hlavu a prohnula jsem se v zádech.Zahlídla jsem Hachido ďábelský úsměv. "Nedívej se na mě!" Špitla jsem a koukla jsem se mimo. "Vždyť jsi,tak nádherná." Pohladil mě to tváři a začal mě líbat. Při tom pokračoval v masírování. Pak mi pomohl si sednout a sundal mi košilku. Měla jsem pod ní jen ty bíle kalhotky,takže se mu naskytl pohled na moje poprsí. Zase mi bylo trapně. Začal mi je ochmatávat. Bylo to celkem příjemné…ale stejně…Už mě zase pokládal na postel,když jsem si tedy lehla,tak si hrál ústy s mím poprsím.
….
Po tom všem čekalo Hachiho překvapení. Oba dva usnuli k sobě zády. Ti dva měli štěstí,že doma nikdo nebyl.
Jako první se probudil Hachi. Otočil se na Kiru,ale ta byla k němu zády. " Kiro?? Jsi vzhůru?" Kira se otočila pomalu za hlasem,ale oči měla stále zavřené.Když se celá Kira otočila. Hachi čekal po otevření jejích očí spatří i krásný úsměv. Ale…..Kira otevřela oči.Hachi se ulekl. "Dobré ráno,…..smrade!! Jak ses opovážil, dotknout se MÉHO těla!!" Hachi zpatřil Hoshiho oči,plné nenávisti…..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama