Guilty Crown

4. července 2012 v 20:52 | Kira-chan
Guilty koruna24.12.2029 se stala příšerná věc. Tzv. "Ztracané Vánoce" , kdy Japonsko pohltil Apokatiptický Virus. Japonsko se,ale z toho částešně dostane, díky ponoci jiných statů. ( v anime se to ke konci více rozvede, kde se ten virus vzal apod. ^^)
A niní přicházíme do roku 2039 dospělí chodí do práce a děti do školy. I přes to,že se virus stále šíří. V tomto světě bojují dve organizace. Jedna je GHQ mnohonárodní vojenská síla podporovaná UN no pomoc Japonsku. Ti druzí si říkají Pohřebáci. Je to bojová skupina, některými nazývána jako Teroriské. Která má za cíl osvobodit Japonsko od GHQ.
Jednoho (ne)normálního dne se školák jménem Ouma Shu,který de ze školy na své (asi) oblíbené místo. Kde potká dívku, známou zpěvačku Egoist ,jménem Inori, která zpívá o svých pocitech. Inori z důvodu,že je zraněná dá Shu úkol. A to takový, aby cosi doručil, někomu kdo si říká Gai. Shu se tedy za ním vydá. Gai mu,ale řekne ať lahvičku opatruje a ať jde na pomoc Inori. Shu tak udělá, jenže stane se něco neřekáného. Láhvička se rozbije a Shu získá moc "The Power of King". Tím začíná velké dobrodružství. Nic však není tak jednoduché a něco se zvrtne.

Typ: anime serál
Epizody: 22
Vysílání: od 14. 10. 2011 do 23. 3. 2012
Produkce: Production I.G, Aniplex, FUNimation EntertainmentL
Žánr: Mecha, Tragédie, Akční, Drama, Školní život, Sci-fi, Super power

Trailer:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Strange ghost :3 Strange ghost :3 | Web | 20. července 2012 v 23:32 | Reagovat

já osobně tohle anime miluju a můžu ho všem jenom doporučit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama