Dějství 23. Konec všeho zlého.

6. srpna 2012 v 15:26 | Kira-chan |  Art of living
Tak a máme tu poslednía závěrečný díl ^^ Jak jsem už předtím psala je hodně přeskočený, ale tak snad vám to nebude tolik vadit ^^.

Další den jsem šla k dámskému lékaři. Abych mohla v klidu vyvrátit Hoshiho teorii o tom,že jsem nastávající matka. Lidé kolem mě se na mě otáčeli. Myslela jsem si, že už se asi pomalu stávám průměrnou celebritou. Když jsem,ale přišla do čekárny u mého gynekologa, čekalo mě nemilé překvapení. Na stolku pod oknem v čekárně, byl položený časopis, jehož titulní nápis mě velice zaujal - "Božské tělo mladé modelky bylo odhaleno." Náhodně jsem ho otevřela a okamžitě jsem pochopila titulek. Viděla jsem sebe. Viděla jsem své nahé tělo. Moje první reakce byla taková, že jsem si myslela,že se zhroutím. Upustila jsem časopis a dala jsem si ruku před pusu abych nevykřikla. Přemýšlela jsem i nad tím,že se obrátím a půjdu domu. Ale potřebovala jsem odpověď na mou otázku, zda se něco odehrává v mém břiše či se neodehrává něco v mém břiše. Šla jsem rovnou k doktorovi nevěřila jsem těm různým počůrávajícím věcem. Když si mě doktor k sobě pozval, prokázalo se, že měl Hoshi se svou teorií pravdu. Byla jsem skutečně těhotná. Svěřila jsem se i doktorovi o svém nynějším problému s fotografiemi. "Vše bude v pořádku. Podívej se kolem. Kolik lidí, celebrit a já nevím koho všeho toto potkalo. Všechny to ve zdraví přežili." Usmál se mě. Ten lehkomyslný starý blázen. Je ale fakt,že měl pravdu. Nejsem jediná koho něco takového potkalo a pomohl mi, opravdu mi bylo lépe. Vrátila jsem se domu. Hoshi se povaloval na gauči a koukal na televizi. Rozhodla jsem se mu nic neříkat. Nechtěla jsem,aby se začal rozčilovat nebo se jakkoliv jinak rozrušovat. Jen ho budu muset různě držen na uzdě co se týče sexu. Prase je to starý. Starý. Starý. Pronásledovalo mě to slovo v palici. Starý. Kurňa no jo. On je tak, tak starý a já sním žiju a mám vztah! Ani nevím kolik mu je! Kam se to jenom dotáhla. Pleskla jsem se do čela. "Hoshi?" Přilezla jsem za ním do obýváku a pleskla jsem ho po nohou, aby uhnul a i já si mohla sednou. "Copak po mě tvá dušička chce?"
"Jen tak jsem přemýšlela kolik ti je." Znuděně jsem na něj pohlédla. "To není důležité. Jsou tu mnohem důležitější věci." Pohledl na mě naštvaně. Trochu ve mně hrklo. "Jako třeba co?" Opatrně jsem se ho otázala.
"Jako třeba to, že jsi mi chtěla zatajit, že jsi opravdu těhotná! Co sis sakra myslela! Že jsem hlupák, že to nezjistím!" Doslova na mě vrčel. Chytil mě za bradu a díval se mi do očí. "A co bys dělala,kdyby ti už začalo růst břicho! Hh?! Nejsem blbí ,Kiro! A tohle už nikdy nedělej! Je to jasné?" Přičichl si mé tváře a vlasů. "Nesmíš mě takhle zlobit." Zatáhl mi ještě za vlasy a pak mě pustil. Nezmohla jsem se ani pípnout. "Ty, ty odporný hajzle! Nemůžeš se ke mně někdy chovat jako k osobě. A né jako ke kusu hadru nebo nějaké tvé věci!" Zmocnila se mě zloba a díky ní jsem se odvážila promluvit. "Ale no tak Kiro. Uklidni se. Neměla by si se rozčilovat. Jednak kvůli dítěti a jednak se to na dámu nesluší." Lehkomyslně se mnou mluvil. "Dáma nejsem už od té doby co parazituješ moje tělo!" Zvedla jsem se a odeprala jsem se do svého pokoje. Opovážila jsem se i prásknout dveřmi. Otevřela jsem si balkon a sedla jsem si k jeho dveřím. Čučela jsem ven a depresivně jsem pozorovala co dělají ostatní! Ta jí zmrzlinu, ten se s tou svojí prochází, ten děla to a ta zase tohle. Pořád jsem neustále myslela na to, jestli si to dítě mám nechat, či jsi ho mám ponechat. Měla jsem chuť se o tom s někým podělit. Jako první mě napadla Yui. I hend jsem jí zavolala a všechno jsem jí řekla. A poprosila jsem jí ať mé tajesmsví zatím nikomu neříká. Yui mi i poradila, ať si to dítě nechám.Další komu jsem to chtěla říct byl Ito. Jeho jsem , ale i požádala o to,aby přijel zase domů.Ito to moc rád neslyšel,ale pogratuloval mi.
Když jsem vyzvedla Ita na letišti. Vrhl se mi do náručí. Dlouho jsme se spolu objímali. Přece jen jsme se dlouho zase neviděli. Stýskalo se mi po něm a to opravdu moc. Když jsme dorazili k nám domů. Ito se s Hoshim ignoroval jako dříve. Nedá se říci, že by k sobě chovali nějaké pozitivní vztahy. Udělala jsem mu kávu a sedli jsme si spolu do obýváku. Tam jsem mu řekla všechno o tom, že jsem těhotná a že by to mělo být s Hoshim a co se stane až se to narodí. Ito si z toho hlavu moc nedělal. "Hlavně když to bude zdravé, ať to bude co to bude." Usmál se na mě vřele a s pochopením. Podobně to cítila i Yui, která také přišla na čaj a aby si semnou nebo s námi mohla o tom pohovořit.
….
Po nějaké době, asi po dvou měsících si na pravdu a skutečnost všichni zvykli. S Hoshim všichni vycházeli. Chovali se k němu jako k dlouholetému příteli. Byla jsem strašně ráda, že ho mezi sebe přijali. Sice po takové dlouhé době, ale přece jen…..Všichni jsme si všeho užívali společně. Koji, Yui, Ito, Yoru, Hoshi a já.
"Mami! Mami! Už vyšla první hvězda, a je tak velká!" Přiběhla za mnou Ichigo a zatahala mě za sukni.. Svojí dcerku jsem pojmenovala Ichigom, protože jsem díky ní prožívala úžasné a sladké období. Ona nás vlastně všechny spojila. "Ano už jdu, zlato." Usmála jsem se na ní. Vzala jsem tác s nápoji. A šla jsem s Ichigo za ostatními na zahradu. Všichni už na mě čekali. Zastavila jsem se ve dveřích a Ichigo se rozeběhla za ostatními. Koukala jsem na všechny ty rozzářené tváře usmívajíc se na mě. Šla jsem za ostatními a přisedla jsem si. "Mami! Tatínek už svítí na obloze, a jak nádherně září, to asi znamená, že je šťastný." Chytila mě Ichigo za ruku a usmála se na mě a hleděla mi do očí , její oči patřili Hoshimu, nádherně zářivě modré barvy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Doragon Doragon | 10. srpna 2012 v 22:13 | Reagovat

:o :o
Co se stalo s Hoshim že svítí? :O
xD
Néé!! Krásný je to!! Jenom škoda, že už to končí.. :(((

2 animeevil animeevil | 11. srpna 2012 v 12:12 | Reagovat

[1]: zmizel, umřel, rozplynul se xD.....

3 Katumi-chan Katumi-chan | 11. srpna 2012 v 19:55 | Reagovat

Starý, starý.. to slovo mi pořád teď běhá po mozgu =DDD A Ichigo.. krásný jméno:3 Bombový, jako vždy♥ Ale škoda, že to končí, vážně.. =/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama