Hard LOVE! - Kapitola 1. - Omluva

1. září 2012 v 19:35 | Kira-chan |  Hard Love!

Tak abych vám taky ujasnila kdo je kdo na obrázku.....Sora je ten modrovlasý a Yuuki je blonďák. Na tomhle obrázku vypadaj jako malý kluci, ale nejsou. Já jen hledala nějaký roztomylí YAOI pár na editaci. A ten původní obrázek se mi zalíbil. Ale jak jsem ho naeditovala, tak se mi líbí víc XDDDDDD . Docela by mě zajímalo, který z nich se vám na pohled zamlouvá víc =DD . Tak napište do komentářů....A já už nabudu zdržovalt
Přejio pěkné čtení. ^^ ....A kdybyste taky chtěli abych do následujících kapitol něco přidala. Tak si řekněte. Ale už tak se mi to zdá úchylné. XDAhoj jmenuji se Sora a ještě předtím něž vám povím jeden můj příběh něco vám o sobě a svém bratrovy řeknu.
Jak jsem řekl jmenuji se Sora. Je mi 18 let. Jsem docela hodně populární internetový idol.Řekl bych, že jsem roztržitý, zbrklí a taky nemotorný stydlín. Můj bratr se jmenuje Yuuki, je starší jak já o 4 roky (22). Můj bratr je manažerem jedné klučící skupiny, které se právě rozjíždí. Yuuki je povahově takový, že vždy dostane to co chce, ale já ho znám jako hodného a starostlivého brášku. Ujal se mě když se naši rozvedli a ani jedno z nás nechtěly. Tenkrát mi bylo 16 a nebýt Yuukiho tak jsem v děcáku. Takže bydlím s Yuukim v rušném velkoměstě.

"Yuuki! Yuuki!" Přiběhl jsem za ním do obýváku a sedl si k němu na pohovku, zrovna s někým telefonoval, tak mi naznačil rukou ať minutku počkám. Pochopil jsem a poslušně jsem čekal. "Takže ještě uvidíme, máte totiž spoustu nabídek. Až se sejdeme, tak se rozhodnem. O zájem nemusíme mít vůbec starost…….OK…dobře, tak se zatím měj." Zavěsil Yuuki a podíval se na mě. "Tak co si chtěl?"
"Už ani nevím," trapně jsem se usmál, "a kdo to byl?"
"To byli kluci z kapely, furt se nemůžou rozhodnout." Sebral si krabičku cigaret , jednu si zapálil a opřel se. "Hmm….aha." Nevěděl jsem co mu mám na to říct, protože v takových věcech se nevyznám. "A co ty Soro, jak stoupá tvá popularita?"
"No pořád si semnou chce někdo psát, na netu se píšou i různý žvásty o mém telefonním čísle a podobně." Zíral jsem do stropu. "Půjdeš dneska někam?" Podíval jsem se na něj. "Asi ne…proč?" Podivně se na mě podíval. "Já chci do zoo!!" Zatvářil jsem na brášku jak nejroztomileji dovedu. Yuuki se na mě podívat trochu zvláštním nechápavým pohledem.


O pár hodin už jsem kupovali vstupenky do zoo. "Já se tak těším!!!" Jásal jsem jako malé děcko. Ostatní lidi na mě i tak divně koukali, ale mě to bylo jedno. Já byl rád že budu s bratrem a že budu v zoo, kde jsem dlouho nebyl.
A za chvilku už jsem byl přilepenej na skle a obdivoval jsem krokodýly. Yuuki mě pak musel chytit za flígr protože já bych u nich klidně zůstal. Ale to bych nebyl já kdyby mě neuchvátil bílý tygr a já opět neskončit, jako pijavice , u skla. Yuuki zase zasáhl. Pak jsem, ale vlezl pandě červený do výběhu a snažil jsem se jí chytit a vyfotit se s ní. Úspěch! "Yuuki! Yuuki! Vyfoť mě! No tak honem!! Prosím!" Žádal jsem Yuukiho. Když mě Yuuki vyfotil tak jsem byl spokojený a nechal jsem pandu pandou. Po nějaký chvíli už jsme měly hlad, tak jsme si šly někam sednout, že se najíme.
Když nám donesly jídlo, pustil jsem se bez váhání do něj. Tak jsme tak s Yuukim jedli a za náma jsem uslyšel jak si někdo něco šušká. "Hele! To je Sora. Ten internetový idol!" Byl to dívčí hlas. A zachvilku se ozval druhý a jiný holčičí hlas. "Ne to není on, co by tady dělala?" A zase ten první odpověděl: "To musí být on!" Druhá dívka na to zase: "Ale co by tady dělal s manažerem skupiny InuKuroi?"
"Vždyť jsou to bratři!" A to už jsem se na ně otočil. A věnoval jsem jim roztomilý úsměv. "Ahoj." Pozdravil jsem je. "Aaaaaa!!" Jedna začala pištět. "Můžu se s tebou vyfotit?"
"Chtěl jsem se najíst, ale když vidím jak sladce ti září oči." Mrkl jsem na ní. Ta druhá jen nesměle koukala. "Ne to ne, jen se v klidu najezte. My klidně počkáme, viď Sayako?" Mávala si rukou před obličejem, aby to s ní neseklo. "Soro, jez nebo to budeš mít studený!" Okřikl mě Yuuki. " Hai." Mile jsem zvolal. Otočil jsem se ke stolu, ale jídlo jsem měl pryč. "Hele! To má být nějakej vtip?" Dostal jsem tik do oka. "Nemáš se vybavovat." Setřel mě Yuuki. "To, ale není fér! Byla to moje dobrůtka! Jsi na mě tak přísný!" Nafoukl jsem se a dělal jsem uraženého. Když v tom Yuukimu někdo zavolal. Chvíli se s dotyčným vybavoval. Pak se zvedl od stolu a zavěsil. "Musím už jít."
"Ale ty si říkal, že dneska nikam nepůjdeš. Jsi lhář!" Bylo mi to hrozně líto. Protože jsem s ním chtěl být. Pořád někde totiž lítá! "Můžeš tu zůstat, všechno jsem zaplatil. A tady když tak něco ještě máš, kdybys chtěl nějakej suvenýr nebo tak něco." Položil mi peníze na stůl a já jen koukal na jeho záda, jak odchází a mizí mi v dály. Byl jsem smutný a zklamaný. Za chvilku za mnou přišly ty holky. Ta komunikativní holka mi šáhla na rameno. "Si v pořádku." Snažila se být tak milá. "Všechno je OK." Usmál jsem se na obě. "Tak jste se semnou chtěli vyfotit ne?" Pořád jsem se na ně mile usmíval. "Jo jasně, jinak já jsem Rena a tady, to je Sayako." Sayako mi svojí nesmělostí přišla rozkošná, ale to jsem raději neříkal. Když se semnou holky vyfotily. Tak jsme se se ještě chvíli procházeli po zoo. A po nějaké chvíli jsme se rozešly u autobusové zastávky. Holky jeli jiným směrem než já.
Když jsem se vrátil domu, tak byla už tma. A doma nikdo nebyl. "Yuuki, kde zase vezíš?" Povzdechl jsem si a šel jsem si udělat něco k večeři. Připravil jsem jí i pro Yuukiho, on by to taky udělal. A schoval jsem mu jí do lednice. Protože, když jsem dojedl, tak Yuuki stále nebyl doma. Ani mi nevolal. I přes to, že vím , že už je dospělí, jsem měl o něj strach. Chvíli jsem se díval na televizi. Jenže nic moc zajímavého v ní neběželo. Tak jsem jí jednoduše vypnul. Dal jsem si sprchu a šel jsem si lehnout.
Usnul jsem, ale po nějaké chvílí, se otevřely dveře do mého pokoje a probudilo mě světlo z předsíně. Ve dveřích někdo stál, ale nemohl jsem zaostřit. Po chvilce jsem zjisti, že to byl Yuuki. Posunul jsem se výš, nahoru. "Yuuki, jsem rád, že jsi doma." Yuuki nic neříkal, jen se přiblížil k posteli a sedl si. "Omlouvám se za dnešek. Je mi to líto." Řekl a lehl si na mě. Samozřejmě, že jsem byl rudý. "Yuuki? Co to děláš? Proč si na mě leháš?" Vyděšeně jsme na něj koukal. "Chci ti to vynahradit." A než jsem stačil cokoliv říct. Tak už mě políbil a ve svojí puse jsem ucítil jeho jazyk. "Yuuki co to děláš?" Zeptal jsem se ho, když mě nechal se nadechnout. Jenže Yuuki mi neodpovídal. Dal ze mě pryč peřinu a jemně se mě dotýkal pod tričkem. Neměl jsem ani odvahu pípnout. A nevěděl jsem co si mám o tom myslet. "Yuuki, ty jsi zase pil?" Napadlo mě. "Trošku." Zarazil se a odpověděl mi. "Tak je to jasné. Yuuki nech toho, jsi určitě opilí." Usmál jsem se na něj a snažil jsem se ho odstrčit. "Jé nejsem vůbec opilí!" Chytil mě za ruce a dal mi je nahoru. "Dovol mi tě udělat šťastným." Díval jsem se mu do očí. Pane bože on to myslí vážně! Blesklo mi hlavou. Podíval jsem se stranou. Yuuki mi vyhrnul tričko a lízal mi bradavky. Začal jsem sténat. To jsem ale neměl vůbec v plánu. Najednou jsme byli oba nazí. Yuuki mě všelijak uspokojoval. A já ho nechal. Pod vlivem slasti jsem se různě svíjel.
Yuuki mě otočil na břicho. "Teď tě to možná budě trochu bolet, tak se předem omlouvám." Řekl mi Yuuki něžně. Okamžitě mi došlo co má v plánu. A chtěl jsem ho zastavit ať to nedělá. "Yuuki počkej, prosím! Neee!...." Yuuki mě vůbec neposlechl.
Ráno jsem se probudil. Ležel jsem na boku otočený ven z postele. Myslel jsem si že to byl jen hloupí sen. Trochu jsem se zavrtěl. Bolelo mě celé tělo. Otočil jsem se na druhou stranu a tam už ležel Yuuki, probuzený a díval se na mě.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Doragon Doragon | Web | 1. září 2012 v 20:14 | Reagovat

WUAAAAA FUCK THE SHIIIT!!!
Tákže kamarádko pro příště... TO CHCEME VÍC ROZEPSAT!!! DO DETAILŮ!!!! pOŘÁDNÝ ÚCHYLÁRNY TU CHCEM!!!! xDDD
KRásný je to!!! Ale MÁLO ÚCHYLNÝ!!!
WUÁÁÁÁ!!! ♥♥♥♥♥♥♥

2 Saskie ^^ Saskie ^^ | E-mail | Web | 2. září 2012 v 0:42 | Reagovat

souhlááás!! xDDD vážně úžasný!!! xDD Netrpělivě očekávám pokráčko x333
PS: úplně kawaii úžasný Design! ♥

3 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 2. září 2012 v 10:38 | Reagovat

Muhahahahaha dokonalý!*-*  "tys pil že?":DDD To je divný,to říkám bráchovvy taky XD Naštěstí on mi tohle nedělá :´DDDD  Honem další díl je to geniální!*o*

4 Katty-Hinata Katty-Hinata | 2. září 2012 v 18:13 | Reagovat

wuááá!! kámo,to je bombastik povídka! xDD Ale jako ten konec byl suprovej! :dDD Akorát víc do detailů!! xDDD Těším se na další dílek ;D

5 > Shizu-chan < > Shizu-chan < | Web | 2. září 2012 v 21:10 | Reagovat

Dobře :))

6 > Shizu-chan < > Shizu-chan < | Web | 2. září 2012 v 23:43 | Reagovat

[5]: Jinak mám tam toho celkem dost akorát jsem musela udělat rozcestníky takže to tak vypadá jako by byl asi včera založený :DD ale neboj dej mi dva dny a zmizne to xD

7 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 4. září 2012 v 20:27 | Reagovat

Jóooo Yaoi!! xDDD KOnečně!!! :D Bylo to dokonalé!! :D Těším se na další dílek!!! :D A jak říká Doragon víc uchylnosti prosím!! xDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama