Kuragehime

16. září 2012 v 10:18 | Kira-chan
KuragehimeHAI! HAI! HÁÁI! Aya-chan Víva-chan! Konečně jsem našla to anime v titulkách kterým budu rozumět (= CZ nebo SK ^^).

Jste dívka zblázněná do medůz ? Obdivujete je a víte o nich naprosto vše? Ne? No to teda vůbec nevadí. Protože tato dívka ano. Dívka jménem Tsukumi (18 let) bydlí s přátely v jednom domku, podobnému internátu. Ale pozor všechny ženy co tam žijí jsou skutečnými podivínkami až do morku kostí. (Budu se stydět, ale já jsem dvě z nich typla na muže) A mají jedno zásadní pravidlo. Mužům je do budovy vztup zakázán ať už se jedná o malého kluka nebo o důchodce. Na tuto půdu sesterstva nesmí vkročit žádná můžská noha.
Jednou se de Tsukumi podívat na jednu mezůzu pžez výlohu, pojmenovala si jí Kurara neboli Klára. Jenže zjistí že majitel obchodu k ní přidal jednu medůzu,která jí pomalu zabíjí. Tsukumi tedy poprosí prodavače ať je oddělí. Ten se ale vymluví na to že nemůže, protože majitel obchodu tady zrovna není. Tsukumi se, ale nevzdá. Tak jí prodavač musí odkopnout, aby se jí zbavil. A teď přichází na scénu další ososba. Dívka jménem nezmáným, která je objetí módy. XD Pomůže Tsukumu tím, že jí Kláru koupí. Doprovodí jí k domu. A dokonce jsou spolu na pokoji. Tsukumi dá pro zatím Kláru do vany. Neznámá dívčina si s drzostí ustele u ní v pokoji.
Ráno se Tsukumi dozví, že dívka není tak úplně dívka, je to muž! Jak to bude asi dál? Příjdou na to i ostatní spolubyldící a nebo ne? A jak se dál asi bude vyvýjet příběh ?

Musím ještě říci, že je to opravdu dobrá komedie. =D
Online na Shirai (nutná registrace)

Typ: Seriál TV
Počet epizod: 11
Vysílané: 15.října do 21. prosince 2010
Produkce: FUNimation Zábava L , Brains základna , Asmik Ace Entertainment , Sony Music Entertainment , Sakura Vytvořit , Fuji Pacific Music Publishing
Žánr: Komedie, Josei

AMV: (toto video na to anime miluju *^*)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Reita Reita | Web | 16. září 2012 v 16:20 | Reagovat

Zaujímavé anime :D

2 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 16. září 2012 v 17:24 | Reagovat

Zajímavé anime,takové jiné než všechny ostatní *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama