Leden 2013

Malina a ostružina

22. ledna 2013 v 14:15 | Kira-chan |  Čmáraníce
Hmmm jo to měla být malina s ostružinou.Moc mi to ale ani jedno nepřipomíná, ale tak co když už jsem se s tím tak prala tak to sem dám XD
Program: SAI

My Diary 20

19. ledna 2013 v 18:12 | Kira-chan |  My Diary
Ahoj všichni.....Já jen chci oznámit, že na 90% procent mě na AF neuvidíte jestli tam někdo z vás pojede.
Je to z toho důvodu, že nejsou prostě peníze a musel by se stát nějaký zázrak, abych měla dostatech financí, což se nestane protože zázraky se dějí zřídka. Navíc nemám a asi ani mít nebudu hotové cosplaye a proto, že zase nejsou finance. Navíc jsem zapomněla počítat i vztupný. Ale i bez něj se finančně nevejdu. Je mi to hrozně líto (tečou mi slzy po tváři).
Hrozně se omluvám Minna....

Hard LOVE! - Kapitola 3. - Jednou nestačí

13. ledna 2013 v 21:27 | Kira-chan |  Hard Love!

Tak a je to tady XD .....
Vážení tak jste se dočkali na třetí kapitolu HL! Omlouvám se že jste museli tak dlouho čekat ( cca 2 mecíce a půl XD )
Snad si počteníčko užijete. (děsně se stydí @///@ )

P.S. Omlouvám se že je to tak krátké ^^'


My Diary 19

12. ledna 2013 v 19:07 | Kira-chan |  My Diary
No Kristyánek (synovec) u nás dneska spí....a tak....mno...XD


Deštník

12. ledna 2013 v 17:28 | Kira-chan |  Čmáraníce
Jo jo já vím že má deštník a přitom neprší no xD a jako co XDDDDD Já se z toho nezblázním ^^


Promluva ^^

9. ledna 2013 v 22:57 | Kira-chan |  My Diary
Ahoj čtenáři xD
Dneska jsem tak koukala na komentáře u článku "Taková menší várka čehokoliv =) "
A tam jsem si přečetla komontář od malitiosus. Já nechci aby si se nějak podceňoval v tom že neumíš kreslit! Prostě to nedělej. Nemůžeš jen tak říct, že neumíš kreslit. kreslit umí každý. Má jen jinný styl a způsoby. Ale například Onii-chan o sebě pořád říká,že neumí kreslit. A tak mi jednou dokázal, že (ne)umí kreslit. Usoudila jsem, že bráška umí nádherně kreslit. Vážně jeho kresby se mi nesmírně líbí, když jsem je viděla byl jsem z nich vážně unešena. Jenže Onii-chan si stojí za tím že neumí kreslit, ale to není pravda má svůj vlastní a osobytý styl. Když jsem jeho díla viděla, řekla jsem si, že přestanu kreslit. Prože jestli on jak tvrdí neumí kreslit, tak v tom případě já jsem kreslit nikdy neuměla anikdy nebudu. To jsem si pravdu řekla. Naštěstí to byla jen hloupá slova znijící mi v hlavě. Rozmyslela jsem si to kreslím si pořád. Hlavně kreslím vpodstatě už od mimina, takže by se s tím těžce přestávalo ^^ .
A malitiosus jestli si myslíš, že tvé kresby nejsou dokonalé, tak se prostě nikdy nesmíš vzdát. Jsou tu lidi, kteří jsou a asi i budou lepší než my, ale kdybych pořád měla trucovat nad tím jak jsou lepší než já tak bych to nedotáhla tam kde jsem dneska. Protože kdybych si měla srovnat obrázky někdy ze základky a ninější tak bych našla spousta rozdílů ^^
Tak proto se nevzdávej. Nedovol aby tě ostatní pokořili ^^
A to neplatí jen pro tebe. Ale i pro všechny kdo o sebě v tomto směru pochybuji. Lidi nevzdávejte se něčeho co vás baví, když to uděláte stratíte tvář.......

Taková menší várka čehokoliv =)

8. ledna 2013 v 22:46 | Kira-chan |  Čmáraníce


Omlouvám se za nekvalitu T^T Je vážně příšerná...Je to rozmazaný a šumivé a štve mě to xD Ale i tak se vám snad budou libit.
Obrázky jsou i odrazy ^^

My Diary 18

8. ledna 2013 v 20:35 | Kira-chan |  My Diary
Jsem zklamání sama pro sebe ale i pro ostatní.
Mno jo je to tak. A víte čím to je? Moc si mě idealizujete XDDD Tak a Máte to já za nic nemůžu xD.
Ne dělám si srandu ^^
Nevím kdo za to může že jsem taková jaká jsem. Nejspíš to budu já sama. Lepší je na nikoho to nesvádět, co kdyby byl dotyčý skutečně neviný. Třeba bych z toho obvinila...třeba sestru a přitom na mě třeba nemá žádnej vliv, chápete XD . Určitě jo vy jste chytří ^^
Já jsem zase na sebe celkem naštvaná. Protože jsem pro všechny jedno velký zkklamání. No al eco se dá dělat už to ke mě hold patří ^^ .
A proč jsem zklamáním noo protože třeba kamarádovi jsem jednou slíbila že s ním půjdu do kina, když mi řekne jak mě má v mobilu uoženou. Nakonec jsem pořád říkala že s ním nikam napůjdu, nakonec to tedy vzdal. A nikdy jsem mu neřekla důvod.
Nebo jsem s kamarádem (teď jde o jeného kamaráda XD ) přestala chodit ven před barák. Jemu jsem taky nikdy neřekla důvod proč s ním nechci ven.
Pravdou je, že já sama důvody neznám. Neím čím to je a proč si to moje palice pokaždý rozmyslí.
Taky pořád před něčím utíkám. A před čím ? Ho no to taky nevím.
I když z toho bych obvinila asi moje malé sebevědomí a to že jsem slaboch a neumím se s ničím poprat ^^
Vždycky jsem si přála být takový ten drsný kluk s velkým srdcem uvnitř sebe, ovšm nedavajíc to najevo, prostě tvrďák. Co se umí se vším poprat a brání se. Taky chci býl ale i gentleman, protože je mám ráda *^* , ale bodužel jsou téměř vyhynulí druh ^^' .
Hmmmm a teď mě napadá....Myslíte si že gantlemani vyhynuli ? (silné slovo xD )

Prázdniny snů (komix)

6. ledna 2013 v 18:11 | Kira-chan |  Čmáraníce
Áno! Konečně jsem doděla to na co spousta z vás čekala několikset měsíců XD (Ve skutečnosti na to asi nikdo nečekal -3- )
Na starém blogu jsem zveřejnila první list mého komixu XD. Předtím byl sice upravenej XD Ale teď není jen jsem to udělala černobílé ^^ (bylo by to jinak moc práce -3- ) .
Takže snad se vám bude líbit ^^ a ne pokračování nebude =D

P.S. : k okýnkům jsem vám tam přidala i čísla protože jsem si to kreslila jak jsem chtěla xD


Ruším SB

6. ledna 2013 v 1:43 | Kira-chan |  Oznámení
Není k tomu co dodat.....prostě ruším SB
Možná jen....taky si mě smažte XD

Dobře něco dodám xD
Je to z toho důvodu že mě to nebaví! Neba mě navštěvovat vaše blogy z povinosti! Je to hrozná otrava. Když budu chtít tak jako jo kouknu na váš blog aniž by to měla být moje povinnost, ale protože jsem se podívat chtěla!
Heh k čemu vůbe takový SB jsou. Jako co je na tom tak speciálního! Nechápu. Já nevim jak to kdo chápe. Ale já prostě nevím proč. Jako! Jakou to má výhodu být SB.....no nic jsem nenašla XD No a jestli vám de o kontakty mno tak mi rozumnější si je prostě vyměnit. Co je na tom.
Třeba já jsem se tak seznámila s Dor a Lunou. Navštěvovali jsme si navzájem blogy a komentovali co jsme mohly XD . Nakonec jsme si vyměnili na sebe kontakty a dneska už si na blogy tolik nelezeme a nekomentujeme každej článek co kdy kdo zveřejní.
Tak to je všechno XD
Čaute decka a plavte jako lachtani ! *^*d