Únor 2013

Střiháme vestu

17. února 2013 v 20:37 | Kira-chan |  Misaki Mei

Tak a včera už jsem stříhala látku ^^ na vestu ^^
snad se mi povede...musí *^*d

-----
To bíle je papír = střih. Podle něj jsem střihala OK ? XD


Čočky

12. února 2013 v 22:28 | Kira-chan |  Hinamori Amu - Amulet Spade
Čočky budu mít ty samé jako na Miketsukamiho Shousho.
Jsou od značky i.Fairy . Barva Tofi Gold


Kraťasy

12. února 2013 v 22:22 | Kira-chan |  Hinamori Amu - Amulet Spade
Trohu opočděná informace, ale přece jenom je =D
Už je to nějakou dobu co jsem načala kraťasy na Amulet Spade ^^ Jako látku jsem použila modrý kepr s bavlnou . A z té samé látky budu dělat ještě kříž (spade), který má na čapce, kloubouku nebo co to je =D .....a už jsem si vyhlídla i látku na halenku, košily...ale to je zase někdy jindy ~3^d

Začneme s vestou !!!

12. února 2013 v 22:14 | Kira-chan |  Misaki Mei
Yahooo !!!
Těšte se lidi. Já se toťž také těším *^*d
Už podle článku můžete poznat oč se jedná ^^ Jedná se o to , že v nejbližší době se můžete těšít na WIP z vesty na Misaki Mei "YAHOO!" (=*^*=) Dneska jsem totiž konečně poprosila vedoucí směny na šití, jestli by mi neudělala na ní střih a ona byla tak hodná že udělala. Mám už i připravenou látku ^^ Je tedy černá (jak překvapivé XD) Původně jsem chtěla vzýt rongo (materiál), ale nakonec jsem se rozhodla pro něco...něco....něco jiného ( neví jak se to jmenuje ^^' ) Vkaždém případě držte palce ať to nezvorám, jak mívám ve zvyku ^^'
Problem je tedy trochu ten, že budu muset navštěvovat sestru kvůli šicímu stroji, ale to navadí , alespoň budu vídat sestru a její děti *^* (které jsou občas hodné xD )
Jinak tady máte tedy obrázky , jak tedy vypadá střih a látka ^^
hhhhhh!!!! Ještě jsem nesehlana knoflíky ( trouba jsem ^^' )

"e-shop" ?

1. února 2013 v 10:59 | Kira-chan |  My Diary
Ahoj všichni ^^

Udělám ted jakoby takou anketku. Ale první Vám k tomu něco řeknu =))

Ne jeden člověk pravil, že si svojí tvorbou mohu vydělávat. Ale bála jsem se. Jednak není u mě ve zvyku, aby se mi plnily sny a jednak jsem se bála, že mé produkty nikdo nebude chtít. Ale zase na druhou stranu, když člověk nic nezkusí, tak taky nic nezjistí. A risk je zist. Nemám li pravdu!
Jenže taky nedávno jsem zjistila, že jedna holčina z YT dělá to samé, nad čím jsme přemýšleli s Onii-chan. Ta dívka je sice starší, ale to je úplně vedlejší věc. Já jsem si řekla, že když ONA tak JÁ můžu taky! Proto jsem si přef dvěma dny sedla k papíru a tužce a už mi tužka po papíru svyštěla. Byl to velký boj -3- to teda jako že jo. A pak jsem si svoje dílo udělané tužkou vzala a hodila jsem jej do počítače a tam jsem z něho udělala něco co jsem nečekala. Na obrázek nepadla ani jedna jediná textura. To mě na tom těší asi nejvíc =D . Když jsem jsem jej dokončila byla jsem na sebe vážně pyšná. A když jsem ho dneska ukázala tatínkovy tak mi řekl že se mu ten obrázek hodně líbí. Byla jsem vážně šťastná ^^ . Hotový obrázek Vám sem dávat nebudu protože jsem na něj opravdu pyšná XD a bojím se o něj =DDD . Gomenasai ^^' .

Tak a ted zpět k anketě =D
Chci se zeptat jestli by někdo měl zájem. Kdybych prodávala něco takového jako Sohpie-chan , která na to používá vlastní tvorbu. Měli byste o to zájem kdybych to dělala i já ?
Pište do komentářů svoje názory moc se na ně těším ^^ .

Vaše Kira-chan