Září 2013

My Diary 25

26. září 2013 v 13:39 | Kira-chan |  My Diary

Konichiwa Minna

Dneska je venku typcké podzimní počasí, fouká příjemný chladý větřík. Obloha je šedivá a smutná.
A takové jsou i dneska moje myšlenky. Promítám si situace v mém reálném životě a v anime životě.
Vzpomínám jaké to všechno bylo dřív a dneska si říkám jak mě všichni pomalu opouštějí.

Třeba sestřenka, která byla pro mě jako moje mladší sestřička, kterou jsem chtěla chránit, protože jsme spolu vyrůstali. Ale pak se odsttěhovala do Chebu a dneska je pomalu pro mě cizí člověk se kterým si nemám co říct. Nevím jaké vlivy za to můžou a možná je to lepší to i nevědět.
Ale když jsem jí říkala, že přijedu do Chebu a budu u nich spát, tak mi do telefonu, řekla že jsem jí udělala obrovskou radost. Nebuto to nějak tajit, ale v té chvíly jsem nevěděla jak zareagovat a co jí na to říct.
Protože když vítě, že o vás mluví jako o "stařeně, která je až moc slušně vychovaná", tak si asi normálně řeknete, že jí otravujete, nudíte a prudíte....No nevěděla jsem jak na to regovat....tak uvidíme zítra až jí teda uvidím.

Nebo Doragon. Taky jsme byly hodně dobré kamarádky, ale dneska to de taky nějak dokopru. Důvody jsou opět neznámé.

A to že nevíte důvody, je asi nejhorší, protože nevíte co s tím dělat a jak bojovat, aby jste své přátele dostali zpět.

Nic méně jsem plně přesvědšena, že nejsem jediná, kdo má takové "problémy, myšlenky,..." A jednou se určitě všechnp vrátí do starých kolejí. Možná za několik let, ale jsem přesvědšena, že to bude jako dřív. Protože, kdybych tenhle článek psala před několika měsíci, zařadila bych sem i Ayu, která mi vpodstatě byla "ukradena" lidmi, kteří mě neměli rády. Ale dneska už je zase "moje!"

V každém případě budu vždy při nich stát. Protože i pšes to všechno jsou pro mě cenné.
.....

My Diary 24

22. září 2013 v 21:40 | Kira-chan |  My Diary

....aneb ve škole bych bez jídla umřela @@

Hi! ^^

Tak proto, že mám zítra školu od 7 ráno do 16:00. Tak celý den nebudu doma. A ráno bych si sváču nestihla udělat. Tak jsem si jí udělala teď večer.
A skládá se jen ze 6 rohlíků se vším možným. Ne nejsem nijak pažravá ˘^˘ ...... no i když ...možná trošku, ale pochodte, celej den ve škole a nemáte pak co jíst @˘@ Strašná představa, no ne ? Pro mě tedy ano ˘^˘ ! A to si ještě budu brát pití ^^ ....asi mi upadne rameno. Ale to je jedno, hlavně že budu mít co dožalůdku *w* .
A taky si vezmu asi i ovocný mlíčko *w* ....

Baka de Marionette

22. září 2013 v 16:55 | Kira-chan |  Cz/ Sk Cosplayers
Reálné jméno: Pavlína

Přezdívka: Baka de Marionette

Narozeniny: 8. 2.

Odkud pocházíš: Z malého města v Libereckém kraji.

Kdy jsi se začala věnovat tvorbě cosplayů?: V roce 2011, kdy jsem na svém prvním Advíku viděla přenádhernou Miku Hatsune. A řekla si, proč nebýt taky tak krásná. Později v listopadu, na AkiCon 2011, jsem přišla ve svém prvním cosplayi.

Jaké máš ostatní zájmy? Věnuji se hlavně kreslení a herectví, které je mým hlavním koníčkem. Můžu se chlubit již i celonárodními úspěchy a herectví se hodlám věnovat i nadále. Sem tam samozřejmě píšu, zpívám a jsem celkově umělecky založená osobnost.

Jaký je tvůj oblíbený cosplay, který máš a který je ti nejblíže ? Můj nejoblíbenější cosplay je aktuálně Merida z Disney pohádky Rebelka, která mi neskutečně přirostla k srdci, ale nejblíže mi je cosplay Death the Kida ze Soul Eater, neboť jsem s ním stoprocentně ztotožněná a díky němu jsem poznala tu nejdůležitější osobu ve svém životě.

Jakou část na cosplayi děláš/ sháníš nejraději ?: Má nejoblíbenější část cosplaye je makeup a roleplaying. Hlavně tedy roleplaying, neboť je to prakticky herectví, ve kterém bych se měla zlepšovat a cosplay mi v tom hodně pomahá. Pak taky vytváření replik a dolaďování detailů.

Kde jí můžete najít ^^ :Marionette je perfektní cosplayerka. Jen je mi trošku líto, že si moc bere krikitu, což je škoda protože mi příde, že jí pak v jednou období hodně kleslo sebevědomí.Ale už ho má určo zpět *w*d . S Marionete si taky občas píšu ˘^˘ (musím se pochlubit XD ), ze začátku mi přišlo, že je hodě velký introvert (ale na Advíku mi přišla jako veselá osoba), ale pak jsem si s ní psala a psala protože jsem jí za každou cenu chtěla moc poznat *w* ( A Kira se jen tak nevzdává XP ). Jinak jsem i zjistila že má stejné zájmy jako já, akorát jí se v nich daří (zklamaná xD ).
Za tu krátkou dobu co jí znám, jsem si jí hodně oblíbila. Mám nejraději její Rebelku (Meridu XD) *w* . A v Mavis vypadá jako cute štěňátko *w* . Pro mě je Marionette perfektní cosplayerka a ať si každý říká co chce, můj obdiv nikdy neztratí ˘^˘ !
GO GO MARIONETTE !!!
Denis (Nana)

22. září 2013 v 16:16 | Kira-chan |  Cz/ Sk Cosplayers
Realné jmeno: Denisa

Přezdívka: Denis nebo Nana (každej mi říká dle svého uvážení a tak, slyším na oboje :D)

Narozeniny: 15. 2. 1995

Odkud pocházíš: Brno

Kdy si se začala věnovat tvorbě cosplayum?: Okolo roku 2008, kdy jsem teda první cosplay ještě nevyráběla, ale pomalu jsem se do toho začala zasvěcovat. Sama jsem se ve výrobě začala angažovat až v roce 2010.

Jaké máš ostatní zájmy?: Anime, enošení, chození ven a trávení času s přáteli, nakupování a snowboarding

Jaký je tvůj oblíbený cosplay, který máš a který je ti nejblíže ?: Tak samozřejmě Nana, ale to už ovšem není tak moc cosplay
A jinak asi Alice z Pandora Hearts, nenažraná, malá, drzá a prostě první ten top cosplay Oblíbila jsem si třeba ale taky Morgianu z Magi, ten charakter se mi prostě hrozně líbí a to anime mě strašně nadchlo. V tom cosplayi jsem se cítila moc dobře ^.^

Jakou část na cosplayi děláš/ sháníš nejraději ?: Jak se pomalu zlepšuju v šití, tak celkem to šití, nejradši mám takové ty doplnky, které by se dali použít i na normální nošení. Vždycky mě nadchnou takové ty návlečky, náramky, náhrdelníky a kdo ví co ještě Nejradši mám ale stejně ten pocit, když už je cosplay prostě hotový a mohu v něm hrdě vyjít ven ^.^

Kde jí můžete najít ^^ :
FAN PAGE FB ->> DeviantART ->> WORLDCosplay -->> a k vyzpovídání ASK


Denis je jedna z nějlepších cosplayerek v ČR. Jen se na ní podívejte *w* . Občas si s ní i píšu a mohu vám potvrdit i to, že je to fajn a vtipná holka i přes to, že vypadá drsně XD . Mě osobně se nejvíc líbí její cosplay na Alici a na Kyoko Sakura a ještě Morgiana.
Přeji ti do budoucna hodně štěstí ^3^


My Diary 23

7. září 2013 v 13:22 | Kira-chan |  My Diary
Konichiwa.....
Nevím jestli jste to už slyšely nebo někdy viděly, ale Hayao Miyazaki ve svých 72 letech ohlásil konec svojí kariéry. Hayao Miyazaki je jeden z nejuznávanějších a nejslavněších tvůrců animovaného filmu - anime. Narodil se 5. ledna 1941 v Tokyu. Už jako malá jsem milovala jeho filmy. A první pohádka se kterou jsem se setkala ve svých 6-7 letech byla Princezna Momonoke. I dneska se u toho dojemného příběhu rozpláči. Nikdy nezapomenu jak jsem už jako malé pískle byla uchvácena jeho dílem.

Moje dětství a mé dnešní já je díky Vám pestřejší než barvy duhy...!! Arigatou

Střih

3. září 2013 v 15:54 | Kira-chan |  Red Riding Hood
Takže "dokupentace" nebo-li W.I.P ^^
Je to tedy střih na vrchní část a sukni cosplaye aaa ještě tedy dole v rohu jsou přímo látky.
Na zástěru jsem nezvolila bílou ale smetanovou. A to z toho důvodu, že jsem si řekla že bílá by na červené mohla hodně svítit a působit nepěkně ^^

A není to teda střih na všechny díly =D ....ale to jste asi zjistily


Tylová spodnička

1. září 2013 v 13:01 | Kira-chan |  Red Riding Hood
Takže chtěla jsem mýt hezky nabouchanou sukni na červenou karkůlku. Jenže 8 vrstev je asi moc XDD. Tak jí možná ani na Miku nepoužiju a použiju jí až na někoho jinýho =D
No však posuďte samy XDDDD ..... trička si nevšímejte OK ? XD


Chibis for cosplayers

1. září 2013 v 12:57 | Kira-chan |  Čmáraníce
Ahoj ^^
Říkala jsem si, že jsem se dlouho nechlubila nějakou mojí prací. A protože tihle chibici mají na FB celkem ohlas tak jsem se rozhodla dát je i sem. A jsem neskutečně ráda, že se líbí osobám které jsem právědělala jako chibiki ^^
Abych vám ty osoby přiblížila tak vám je trochu představím.

Takže první je Hemulka. Tu asi bude znát hodně zvás =D . Je to česká copslayerka a vlogerka a i blogerka (jak překvapivé v téhle době XD). A tady máte pár odkazů =)) FanPage -- YouT. --- Blog
A tady teda chibik